יחסי ציבור לערך דין לענייני משפחה

אנשים רבים זקוקים לשירותיהם של עורכי דין לענייני משפחה אך אינם פונים לשכור את שירותיהם. רבים נמנעים לעשות זאת מתוך חשש או בורות בתחום. על מנת שאלו ידעו מדוע כדאי להם לשכור את שירותיו של ערוך דין לענייני משפחה, יש לפנות אליהם בדרכים שלא מסתכמות בפרסום בעיתון או שלטי חוצות, יש לתת להם גישה להסברים ברורים בנושא שיתנו להם מושג על הבעיות שהם סובלים מהם וכיצד לפתור אותם.

דרך מצוינת להעביר את המסרים של עורכי הדין לענייני משפחה אל הלקוחות הפוטנציאלים היא שימוש בקטעי אירוח או כתבות בתוכניות אירוח ואקטואליה בהן יכול ערוך הדין להתארח או להתראיין לספר על עבודתו וכיצד עזר לרבים מלקוחותיו. אבל איך מגיע עורך הדין אל אותן תוכניות וכתבות? באמצעות יחסי ציבור לעו"ד לענייני משפחה כמובן.

מהם יחסי ציבור לערך דין לענייני משפחה?

שירי שוביץ הדר PR הוא משרד ליחסי ציבור לערך דין לענייני משפחה ועוד, המעניק ללקוחותיו אפשרויות פרסום וחשיפה שלא יכול היה להשיג בכוחות עצמו. לשירי שוביץ הדר יש ניסיון רב שנים בתעשייה ובתקשורת המקומית ובעזרתה יכול עורך הדין לענייני משפחה למצוא את עצמו ואת העסק שלו בתוכניות בעלות רייטינג רב בערוצי הטלוויזיה השונים וכן בכתבות ראשיות בעיתונים ובמגזינים. אצלנו מעבר ליחסי ציבור לעו"ד לענייני משפחה נוכל לבנות מסלול קידום מותאם בעזרת כל הכלים העומדים ברשותנו. נלמד את הלקוח כיצד לבנות אתר אינטרנט ייעודי, דף פייסבוק /אינסטגרם וערוץ יוטיוב. אנו מאמינים שפעילות בתחום המדיה החברתית היא חלק אינטגרלי בקידום מותגים בעידן המודרני. פעולה פשוטה ברשת חברתית יכולה לקבל יותר חשיפה מכל מודעה בעיתון או פרסומת בטלוויזיה.

הכי משתלם – שירי שוביץ הדר PR

פנייה אלינו היא הפתרון הכדאי והמשתלם ביותר לעסק. במקום לשלם עשרות אלפי שקלים על פרסומת אחת של כמה שניות בטלוויזיה, אצלנו תוכלו לקבל פינה בתוכנית לאורך מספר דקות בהן תוכלו להבהיר את עיסוקכם בפני אלפים וכן פרסום תמידי ברשתות חברתיות ובמדיה המוקלטת. וכל השירות הזה במחיר משתלם במיוחד.

יחסי ציבור לערך דין לענייני משפחה – שירי שוביץ הדר PR – שירותי יעוץ תקשורת, יחסי ציבור וקידום במדיה חברתית.