יח"צ למגזר העסקי מומלץ

אם יש לכם עסק פרטי שזה עתה פתחתם, ודאי תרצו שכולם ידעו על פתיחתו. אם יש לכם עסק שלא מגיעים אליו מספיק לקוחות, ודאי תרצו שאלו יתחילו להגיע בהמוניהם. אז מה עושים? מקדמים את העסק בעזרת יחסי ציבור. תחום יחסי הציבור הוא מורכב וגם לרבים העוסקים בתחום מדובר בעסק לא פשוט. לכן כדאי ורצוי לבחור לעסק שלכם משרד יחסי ציבור עם ניסיון וקשרים בתעשייה ותקשורת. המחפש\ת שירותי יח"צ למגזר העסקי מומלץ שישכור את שירותי המשרד שירי שוביץ-הדר PR.

שירי שוביץ-הדר עבדה לאורך שנים בתקשורת והיא הייתה מעורבת ביצירת תכנים מוכרים בכל בית וכעת יש לה את הניסיון והקשרים הנכונים היכולים לסייע לה לקדם את העסק שלכם קדימה אל עבר ההצלחה.

 

יח"צ למגזר העסקי מומלץ – למה אתם צריכים יח"צ?

גם אם העסק שלכם הוא המוביל בתחום מבחינת התוכן שהוא מייצר, בלי פרסום וקידום, אף אחד לא ידע על כך. לפעמים עסק לא יכול להסתמך רק על לקוחות שממליצים ללקוחות וכדי להגיע לקהל רחב יותר במהירות יש לפרסם את העסק ולקדמו בממשקים אינטרנטיים ותקשורתיים כמו בלוגים, תוכניות אירוח ועוד. על מנת להגיע לכלי פרסום וקידום אלו צריך את הניסיון והקשרים הנכונים. עם הניסיון של שירי שוביץ-הדר בתקשורת לאורך שנים היא יצרה קשרים רבים עם גורמים מובילים בתעשייה וכעת ביכולתה ליצור חשיפה תקשורתית לעסק שלכם ובכך לפרוץ את מעגל האנונימיות שלו. לנו יש את המומחיות להתאים את הפרסום המושלם התפור בדיוק למידות העסק שלכם.

 

יח"צ למגזר העסקי מומלצים – בשילוב קידום וייעוץ

גם יח"צ למגזר העסקי מומלצים לפעמים לא מספיקים על מנת להגיע למטרה ולפעמים יש צורך גם לתת "פוש" קידומי בתחומי פרסום נוספים. בימינו לאינטרנט ולרשתות החברתיות מקום מרכזי בקידום עסקים. לאתרים רבים יש כמות גולשים גדולה יותר מאשר לערוצי הטלוויזיה המובילים וכתבה אחת על העסק שלכם תזכה לחשיפה גדולה יותר מאשר בכתבה בפריים טיים. בנוסף, תמונה אחת בעמוד אינסטגרם מוביל של אושיית רשת עם אזכור לעסק שלכם, תגיע למיליוני אנשים אשר מייד יוכלו לחפש ולהיכנס לדף העסק שלכם. שילוב נכון והתאמה של יחסי ציבור עם ייעוץ תקשורתי וקידום וברשתות חברתיות יכול להיות המקפצה של העסק שלכם להצלחה.